Draadloze routers

Verfijn
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router met stem
NetComm NF10W N300 WiFi VDSL ADSL modem router met stem E£ 2.149,00
TP Link WiFi Smart plug away timer en schema-instellingen
TP Link WiFi Smart plug away timer en schema-instellingen E£ 874,00
TP-Link 1000M RJ45 naar 1000M single-mode LC Fiber Converter
TP-Link 1000M RJ45 naar 1000M single-mode LC Fiber Converter E£ 999,00
Amplifi HD WiFi-systeem door Ubiquiti Labs HD WiFi-router
Amplifi HD WiFi-systeem door Ubiquiti Labs HD WiFi-router E£ 11.590,00
TP-Link Sm311Lm multi-mode mini GBIC SFP module
TP-Link Sm311Lm multi-mode mini GBIC SFP module E£ 999,00
Ubiquiti NanoHD Unifi compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-pack
Ubiquiti NanoHD Unifi compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-pack E£ 15.790,00
Trendnet TFC-110S20D5 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm
Trendnet TFC-110S20D5 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm E£ 2.099,00
ASUS RT-AC51 - Router
ASUS RT-AC51 - Router E£ 749,00
AVM FRITZ! Vak 4020 Wi-Fi-router 2,4 GHz 450 Mbps Korting
AVM FRITZ! Vak 4020 Wi-Fi-router 2,4 GHz 450 Mbps E£ 1.149,00 E£ 974,00
AVM FRITZ! Box 4040 Wi-Fi router 2,4 GHz, 5 GHz 1,3 Gbps Korting
AVM FRITZ! Box 4040 Wi-Fi router 2,4 GHz, 5 GHz 1,3 Gbps E£ 1.799,00 E£ 1.599,00
TP-Link Archer C20 AC750 draadloze dual-band router
TP-Link Archer C20 AC750 draadloze dual-band router E£ 1.149,00
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB - TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB - TL-WR841N E£ 439,00
TP-Link Archer Vr400 Ac1200 draadloze VDSL/ADSL modem router
TP-Link Archer Vr400 Ac1200 draadloze VDSL/ADSL modem router E£ 2.849,00
EVGA 600 pl 2816 LR Powerlink
EVGA 600 pl 2816 LR Powerlink E£ 2.399,00
Ubiquiti Unifi AP AC Lite 802.11 AC Dual Radio-toegangspunt
Ubiquiti Unifi AP AC Lite 802.11 AC Dual Radio-toegangspunt E£ 2.849,00
TP Link laag profiel beugel voor Tg3468
TP Link laag profiel beugel voor Tg3468 E£ 379,00
Ubiquiti UniFi AP AC PRO 3-pakket
Ubiquiti UniFi AP AC PRO 3-pakket E£ 12.990,00
Ubiquiti Unifi Wave 2 Dual band 802.11 AC AP 4X4 MIMO dual Gigabit
Ubiquiti Unifi Wave 2 Dual band 802.11 AC AP 4X4 MIMO dual Gigabit E£ 10.290,00
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender voor de Unifi 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender voor de Unifi 3 E£ 2.599,00
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versie-2 802.11 AC Dual Radio Access Point
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versie-2 802.11 AC Dual Radio Access Point E£ 4.749,00
Miljard Bipac8700Vax Triple-WAN draadloze 1600Mbps modem/router
Miljard Bipac8700Vax Triple-WAN draadloze 1600Mbps modem/router E£ 5.190,00
TP Link draadloze dual band router 750 Mbps
TP Link draadloze dual band router 750 Mbps E£ 1.249,00
NetComm NTC-140-02 industriële 4G-router
NetComm NTC-140-02 industriële 4G-router E£ 12.190,00
TP Link Ac1200 draadloze VDSL ADSL modem router
TP Link Ac1200 draadloze VDSL ADSL modem router E£ 2.149,00
TP-Link Archer Vr600V Ac1600 1600Mbps Dual Band draadloze Gigabit VoIP
TP-Link Archer Vr600V Ac1600 1600Mbps Dual Band draadloze Gigabit VoIP E£ 3.749,00
TP-Link Gigabit SFP MiniGBIC Module, Single Mode, LC-interface
TP-Link Gigabit SFP MiniGBIC Module, Single Mode, LC-interface E£ 999,00
Ubiquiti U Fiber SFP multi-modus module 1G 2-pack
Ubiquiti U Fiber SFP multi-modus module 1G 2-pack E£ 874,00
TP-LINK Archer T6E-AC1300 draadloze dual band PCI Express adapter
TP-LINK Archer T6E-AC1300 draadloze dual band PCI Express adapter E£ 1.499,00
Ubiquiti U Fiber SFP + multi-mode module 10G 2-pack
Ubiquiti U Fiber SFP + multi-mode module 10G 2-pack E£ 1.499,00
TP-Link TL-Wr802N N300 draadloze N nano router 802.11 BGN
TP-Link TL-Wr802N N300 draadloze N nano router 802.11 BGN E£ 749,00
Ubiquiti rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP
Ubiquiti rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP E£ 2.749,00
TL-MR3420 300Mbps draadloze N 3G/4G router
TL-MR3420 300Mbps draadloze N 3G/4G router E£ 999,00
TP-Link TL-R600Vpn Gigabit breedband VPN router
TP-Link TL-R600Vpn Gigabit breedband VPN router E£ 1.899,00
Dlink Dwr921 4G Lte Router
Dlink Dwr921 4G Lte Router E£ 4.599,00
Ubiquiti Unifi iw HD in de muur Wave2 mu MIMO Enterprise Access Point
Ubiquiti Unifi iw HD in de muur Wave2 mu MIMO Enterprise Access Point E£ 5.690,00
Ubiquiti AirMax inline Poe Access Point station
Ubiquiti AirMax inline Poe Access Point station E£ 999,00
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi buiten CPE
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi buiten CPE E£ 1.899,00
TP-LINK MR6400 300Mbps draadloze N 4G LTE router
TP-LINK MR6400 300Mbps draadloze N 4G LTE router E£ 3.349,00
TP-Link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-poorts Gigabit
TP-Link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-poorts Gigabit E£ 2.499,00
TP-Link Archer MR400, AC1350 draadloze dual band 4G LTE router
TP-Link Archer MR400, AC1350 draadloze dual band 4G LTE router E£ 4.249,00
Netgear Plw1000 Powerline WiFi-bundel 1000
Netgear Plw1000 Powerline WiFi-bundel 1000 E£ 4.099,00
TP-LINK TL-MR3020 Wi-Fi-router 2,4 GHz 150 Mbps Korting
TP-LINK TL-MR3020 Wi-Fi-router 2,4 GHz 150 Mbps E£ 489,00 E£ 459,00
Mirascreen-tv
Mirascreen-tv E£ 574,00
Wifi Repeater
Wifi Repeater E£ 1.449,00
Mini Repeater
Mini Repeater E£ 1.299,00
Elari I Smartwifi Router 4g
Elari I Smartwifi Router 4g E£ 2.399,00
Verfijn